Cena:

Cena min. 60 osób : od 50 PLN 

Powyższa cena  ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Każda  wycieczka wymaga potwierdzenia ceny na podstawie  indywidualnej kalkulacji. W zależności od wyboru terminu oraz ilości osób ceny mogą się różnić.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

Jasna Tatry Nizne

JASNÁ Tatry Niżne  to największy ośrodek sportów zimowych na Słowacji, który ma najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardingu. Po północnej i południowej stronie Chopoku oferuje niezliczoną ilość atrakcji, zabawy i aktywnego wypoczynku.  Ośrodek oferuje ponad 49 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesny system naśnieżania o długości ponad 30 km gwarantuje śnieg przez co najmniej 5 miesięcy w roku. Miłośnicy dzikiej jazdy wyszaleją się w licznych strefach freerideowych oraz w snow parku. Na oświetlonej trasie Jasná-Biela Púť jest możliwość wieczornego szusowania. Sezon zimowy z reguły trwa od początku grudnia do końca kwietnia. Na Chopoku działają 30 wyciągi i kolejki linowe, które są w stanie przetransportować ponad 30 000 osób na godzinę.


Program:
wyjazd spod szkoły o godz. 6.00 
przyjazd do ośrodka narciarskiego JASNA TATRY NIZNE  ok 10.00 
białe szaleństwo do 16.00 
powrót na miejsca zbiórki w godzinach wieczornych 

Cena zawiera:


przejazd luksusowym autokarem 

1/15 opiekun gratis

Możliwość dokupienia :

 ubezpieczenie KL i NNW   8.70 PLN
 rozszerzenie SKI                +  27 PLN

Karnet narciarski   Chopok Nizkie Tatry  


43 e dorośli 
34 e junior/senior 12-18, i pow 60 lat  
30 e-dzieci 6-12 lat  

Informacje  o wyciągach, stokach, mapy