1. DZIEŃ 

 Wyjazd z wybranej miejscowości, Przejazd do Tallinna. 

 

2. DZIEŃ

 ok. 11.00 zaokrętowanie na prom do Helsinek - odpoczynek na promie do godz. 16.00 – do dyspozycji kabiny według zamówienia, Zaokrętowanie na prom do Petersburga. Obiadokolacja na promie. Zabawa do białego rana, nocleg. 

 

3. DZIEŃ

Śniadanie w restauracji w porcie. Przejazd do apartamentów na Wyspie Wasilewskiej Pozostawienie bagaży. Zwiedzanie: Ławra św Aleksandra Newskiego, Katedra pod wezwaniem św. Izaaka, Pomnik Piotra I „Jeździec Miedziany”, Cerkiew Zbawiciela Na Krwi. Newski Prospekt, pomnik Katarzyny II, katedra Kazańska. Obiadokolacja, nocleg.

 

4. DZIEŃ

Śniadanie. Nabrzeże Piotrogrodzkie i krążownik „Aurora”. Twierdza Pietropawłowska cerkwią pod wezwaniem Piotra i Pawła. Czas wolny na zwiedzanie muzeów według indywidualnego wyboru, np. muzeum państwowego Ermitaż wraz z wystawą Impresjonistów. Obiadokolacja i nocleg.

 

5. DZIEŃ

Śniadanie. Przejazd do Carskiego sioła. Obiad w restauracji na terminalu promowym. Zaokrętowanie na prom do Tallinna, nocleg. 

 

6. DZIEŃ

Śniadanie na promie. Tallinn – zwiedzanie we własnym zakresie – czas 4 godziny. Wyjazd z Tallinna ok. 14.00. 

 

7. DZIEŃ

Powrót na miejsce zbiórki 

 

Cena zawiera

 

  • Przejazd autokarem
  • 4 noclegi, 2 w kabinach 4-osobowych wewnętrznych i 2 noclegi w apartamentach na Wyspie Wasilewskiej w Petersburgu (apartament: 3 pokoje od 2-4 osób, 2 łazienki lub pokoje z łazienkami.)
  • 4 śniadania, 4 obiady (w tym dwa wieczorne obfite bufetowe obiadokolacje z winem i piwem).
  • Opiekę przewodnika w Petersburgu.
  • Ubezpieczenie KL (10 000 EUR), NNW (10000 zł).
  • Bilety wstępu (Carskie Sioło, Katedra Izaaka, Zbawiciela na Krwi, Ławra Aleksandra Newskiego). 

 

Cena nie zawiera: 

 

Nocna wycieczka w godzinach 0:00–2:00 „Zwodzone Mosty” (czas trwania ok. 2 godziny) ok. 10 EUR/os – potwierdzimy możliwość rezerwacji tuż przed wyjazdem. 

Bilety wstępu do muzeów w czasie wolnym wg wyboru indywidualnego Ermitaż, Muzeum Wódki, Obrony Leningradu, Teatr Maryński. 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

Zobacz też