Wyjazdy incentive  to połączenie wyjazdów z integracją pracowników - wycieczki  jednodniowe i kilkudniowe w Polsce i za granicą, autokarem lub dalekie podróże samolotem do krajów Europy, Afryki i Azji. 

Posiadamy doświadczoną kadrę oraz doskonałe ceny . Nasze obiekty są wysokiej jakości oraz świetna atmosfera na wyjazdach spowodowało że zaufały nam największe korporacje w Polsce.  ZOBACZ OFERTY>>>>

 

Poprawimy Twoją pewność siebie, dowiesz się jak zarządzać grupą, poznasz wiele składników , które będą wpływać na Twoje wystąpienia.

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie i dopasowujemy cenę, termin oraz tematykę szkoleń.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY >>>>

 

 

Kompleksowa organizacja  - zamówienie noclegów, wyżywienia, ubezpieczenia oraz pobyt na wybranych targach branżowych, proponujemy dojazd własny, autokarem lub samolotem. Możliwość połączenia wyjazdu z wybranym programem zwiedzania. Brak minimalnej liczby uczestników!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY >>>>

Przejście po rozżarzonych węglach do temperatury około 700°C to nie lada wyzwanie. Metafora symbolizuje jednak przejście z miejsca, gdzie się jest, do miejsca, gdzie chce się być. Dla każdego uczestnika ścieżka taka symbolizuje co innego. Dla jednych będzie to pierwszy krok na drodze do marzeń, z postawieniem którego ociągają się od dawna. Dla innych może to być ostatni krok do zakończenia projektu, którego nie potrafią domknąć od dłuższego czasu, zaś dla jeszcze innych może to być symbol wytrwania w drodze do celu.        

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY >>>>

 Programy w terenie:  wielkie manewry, special forces,  szkoła przetrwania, geocache adventure, team challange,
extreme challenge, night expedition, olimpiada Team Building, off road, paintball, wspinaczka, eksploracja jaskiń, spływy pontonowe, lock room

NOWOŚĆ: zwiedzanie miasta z mobilna aplikacją kryminalnej gry terenowej !! 

Programy mogą być realizowane w czasie jednodniowych wypadów lub dodane do programów wycieczek integracyjnych.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY >>>>

Gokart Grand prix,Grand Prix Formula 1,WRC-rajdy samochodowe,Mecze piłkarskie,
Żeglarstwo morskie-dostarczają emocje pozytywne pełne radości, determinacji, woli walki, szczęścia, zwycięstwa.

 

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY >>>>

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500