Cena: od 1520 PLN

TERMIN do uzgodnienia

 

 

  

CENA ZAWIERA: zakwaterowanie - 7 noclegów, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, kadrę

CENA NIE ZAWIERAKARNET NARCIARSKI 

 

KARNET NARCIARSKI NA 6 DNI:
T o p   S k i    K a r y n t i a 

roczniki 2002 i młodsi - 94,00
roczniki 1998-2001 - 117 €

 

Powyższa cena  ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Każda  wycieczka wymaga indywidualnej kalkulacji w zależności od daty zakupu  i realizacji, ilości uczestników oraz opiekunów, ilości atrakcji, kursu walut i innych czynników

 

 

 

OBÓZ NARCIARSKI - AUSTRIA - ALPY - KARYNTIA - VILLACH

VILLACH to urokliwe miasto w samym sercu Karyntii. Region ten, usytuowany u zbiegu granic 3 państw: Austrii, Włoch i Słowenii znany jest z doskonałych terenów narciarskich. Słoneczna pogoda i dobrze utrzymujący się śnieg oraz świetnie zagospodarowane i perfekcyjnie przygotowane trasy, ściągają tu prawdziwych miłośników narciarstwa.

ZAKWATEROWANIE: HOTEL EGGER położony w Villach, posiada 4-6 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym /możliwe łóżka piętrowe/. Do dyspozycji uczestników: restauracja, sala dyskotekowa, świetlica /TV Sat, DVD, video/, pokoje do gry, tenis stołowy, automaty do gry, kącik internetowy. Obiekt zobacz na: www.jugendhotelegger.at

 

WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie: śniadanie, lunch pakiet na narty, obiadokolacja. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu, kończą śniadaniem w dniu wyjazdu.

 

TRANSPORT: autokar klasy LUX.

UBEZPIECZENIE: KL, NNW

KADRA: kierownik, wychowawcy, instruktorzy narciarscy

 

STACJA NARCIARSKA/SKIPASS

6-dniowy TOP SKI KARYNTIA obejmujący 3 stacje narciarskie z ponad 250 km tras:

1. Centrum Narciarskie Gerlitzen Alpen - 51 km tras zjazdowych, prowadzących we wszystkie strony świata, nowoczesne wyciągi, szerokie zjazdy dla narciarzy o wszystkich stopniach trudności i najnowocześniejsze technologie naśnieżania gwarantują bajeczne przeżycia narciarskie od listopada do kwietnia. Na terenie Centrum Narciarskiego Gerlitzen znajduje się 25 tras narciarskich i 15 wyciągów: 1 gondola, 7 wyciągów krzesełkowych, 7 wyciągów orczykowych oraz fun-park. Warunki narciarskie i trasy zobacz na stronie: www.gerlitzen.com

2. Ski Arena Nassfeld Hermagor - ok. 110 km tras zjazdowych, stacja położona tuż przy granicy włoskiej, ma opinię jednego z najlepszych ośrodków narciarskich w Austrii. Północne stoki Alp Karnickich zapewniają bardzo dobre warunki narciarskie, a infrastruktura należy do najnowocześniejszych w kraju. Łącznie znajduje się tu 30 wyciągów /5 gondoli i 7 krzesełkowych/, w tym najbardziej znany jest Millenium Express o długości ponad 6 km.
3. Centrum Narciarskie Bad Kleinkirchheim - ok. 100 km tras zjazdowych, jedno z 15 najczęściej odwiedzanych w Austrii. Narciarze mają do dyspozycji: snowpark, 26 wyciągów i 370 armatek śnieżnych. Tu znajduje się również dom narciarskiego mistrza świata Franza Klammera, któremu poświęcone były Mistrzostwa Świata w narciarstwie w Bad Kleinkirchenheim w 2003 roku.

 

INNE ATRAKCJE: możliwość wyjazdów na basen