Cena: od 1350 PLN

TERMIN: do uzgodnienia

 

Powyższa cena  ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Każda  wycieczka wymaga indywidualnej kalkulacji w zależności od daty zakupu  i realizacji, ilości uczestników oraz opiekunów, ilości atrakcji, kursu walut i innych czynników

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

OBÓZ MŁODZIEŻOWY - BUŁGARIA - SPORT..... ZABAWA..... WYPOCZYNEK

BUŁGARIA spełnia oczekiwania wszystkich, szczyty gór kuszą alpinistów, tajemnicze jaskinie speleologów, malownicze szlaki wędrowców a uzdrowiska i słoneczne plaże Morza Czarnego przyciągają rzesze turystów. Bułgaria to wspaniałe miejsce na spędzenie letnich wakacji. Z jednej strony to wymarzony kraj dla miłośników górskich wędrówek, z drugiej zaś bułgarskie wybrzeże obfituje w szerokie piękne, piaszczyste plaże i to tutaj skupia się ruch turystyczny.

 

ZŁOTE PIASKI to najpopularniejszy kurort Bułgarii, perła wybrzeża czarnomorskiego. Przepiękna przyroda, wspaniale plaże, czyste morze, słońce, niezapomniana atmosfera, tętniące życiem kluby, kafejki i dyskoteki przyciągają rzesze turystów. Plaża, pokryta drobnym, złocistym piaskiem ma ok. 3,5 km długości i miejscami do 100 m szerokości. Średnia temperatura powietrza to 28 stopni, a wody morskiej - 25 stopni.

 

ZAKWATEROWANIE: HOTEL RIVA PARK **** - to nowoczesny, otoczony zielenią hotel, znajdujący się w centrum Złotych Piasków, ok. 250 m od plaży. Hotel po kapitalnym remoncie, 3 pietra, duże przestronne korytarze i hall, parking, restauracja, sejf, duży, odkryty basen, mały basen rekreacyjny, jacuzzi, boisko do siatkówki, koszykówki, małe bramki do piłki nożnej, scena, obiekt monitorowany i chroniony. Hotel oferuje 2-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, balkonami, telefonem, tv sat i klimatyzacją. W pobliżu deptak z kawiarniami, barami, hipermarketami i dyskotekami.

 

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień wyjazd z Krakowa

2 dzień przyjazd do Złotych Piasków ok. południa, zakwaterowanie w hotelu, pierwszy posiłek obiadokolacja

2-9 dzień pobyt w Złotych Piaskach /8 dni - 7 noclegów/, realizacja programu: treningi, wypoczynek, plażowanie,rozgrywki sportowe, gry i zabawy, kąpiele w morzu i w basenie, wycieczki

9 dzień śniadanie, plażowanie, obiad, zabranie prowiantu na drogę, wyjazd w drogę powrotną

10 dzień przyjazd do Krakowa w godzinach dopołudniowych.

CENA ZAWIERA:

  • ZAKWATEROWANIE: 7 noclegów w hotelu

  • WYŻYWIENIE: 3 posiłki dziennie, prowiant na drogę powrotną

  • TRANSPORT: autokar /klimatyzacja, wc, barek, video/

  • UBEZPIECZENIE: KL, NNW i bagaż

  • KADRA: pilot

  • PROGRAM:

       - TRENINGI na basenie w Centrum Aqua Life w Kraniewie /8 km od Złotych Piasków/:

       http://en.aqualife-sport.com/ basen 50 m, głębokość 2-2,20 m, 6 torów x 1,5 h x 4 dni

- TRENINGI na hotelowym basenie

- WYCIECZKA DO DZIELNICY CZAJKA - plażowanie i kąpiele w źródełku termalnym

- PLAŻOWANIE I KĄPIELE w morzu i w basenach

- DYSKOTEKI

- ZAJĘCIA SPORTOWE: na basenie i na plaży, siatkówka plażowa, aquaerobic, jogging po plaży

- udział w hotelowych animacjach

- udział w lokalnych imprezach na plaży

- gry, konkursy, zabawy integracyjne