Cena: od 1700 PLN

TERMIN:  Do ustalenia

CENA ZAWIERA: zakwaterowanie, wyżywienie, transport, ubezpieczenie, opiekę kadry

 

CENA NIE ZAWIERA: opłaty za skipass, kaucji za skipass /5 €/

KARNETY NA 6 DNI: CORTINA D'AMPEZZO - ST. VITO - AURONZO - MISURINA

 

junior urodzeni po 26.11.2001 r. - 166 €,
dorośli 17 lat i więcej - 238 €, seniorzy - 214 €

 

Powyższa cena  ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Każda  wycieczka wymaga indywidualnej kalkulacji w zależności od daty zakupu  i realizacji, ilości uczestników oraz opiekunów, ilości atrakcji, kursu walut i innych czynników

Włochy - Dolomity - Cortina D'Ampezzo

CORTINA D'AMPEZZO to zimowa stolica Włoch, znana z Zimowej Olimpiady w 1956 roku, zawodów Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim oraz z filmu "James Bond". Ten zimowy kurort to miejsce wypoczynku wielu znanych gwiazd kina, polityków i najbogatszych ludzi świata. Miasto położone jest w kotlinie otoczone wysokimi szczytami. Cortina narciarsko to 140 km wspaniałych widokowych, nasłonecznionych tras narciarskich, położonych na wysokości 1224-3243 m npm, na których rozgrywa się zawody Pucharu Świata.

ZAKWATEROWANIE: HOTEL CALALZO*** położony w uroczym miasteczku Calalzo di Cadore, nad brzegiem jeziora Centro Cadore. Miejscowość jest głównym centrum prowincji ze sklepikami, marketami i restauracjami. Hotel Calalzo posiada 2-4 osobowe pokoje o tyrolskim wystroju, wyposażone w łazienki, TV-sat, telefon. W hotelu znajduje się: recepcja, restauracja, pizzeria, a właściciele dbają o dobrą atmosferę i pyszne jedzenie. W pobliżu hotelu znajduje się niedrogi sklep sportowy, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Hotel jest sukcesywnie remontowany.

WYŻYWIENIE: 3 x dziennie, śniadanie /bufet szwedzki/, lunch pakiet na narty, dwudaniowa obiadokolacja, bar sałatkowy, woda. Pierwsze świadczenie obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie śniadanie w dniu wyjazdu
Uwaga: kanapki do lunch pakietu na narty uczestnicy robią sobie podczas śniadania.

TRANSPORT: autokar klasy LUX

UBEZPIECZENIE: KL, NNW

KADRA: wychowawcy, instruktor narciarski

STACJA NARCIARSKA/SKIPASS: karnet 6-dniowy Dolomiticard pozwalający na korzystanie przez 4 dni z sieci wyciągów w Cortina d'Ampezzo oraz po jednym dniu w Auronzo i Misurina. Do dyspozycji 46 wyciągów /5 gondoli, 31 wyciągów krzesełkowych i 10 orczykowych/ i 140 km tras o zróżnicowanym stopniu trudności /50% tras łatwych - trasy niebieskie, 35% tras o średnim stopniu trudności - trasy czerwone, 15% tras o wysokim stopniu trudności - trasy czarne/. Dolne stacje znajdują się na wysokości 1224 m npm, górne stacje na wysokości 3243 m npm.

Dla narciarzy biegowych przygotowano aż 75 km tras o różnym stopniu trudności. Nadają się one zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy.

DODATKOWE ATRAKCJE:

  • 3 wieczory z animacjami

  • wieczór bingo z nagrodami

  • projekcja filmów o Dolomitach

  • wieczór z muzyką na żywo

NALEŻY ZABRAĆ:

  • sprawny sprzęt narciarski lub snowboardowy

  • mały plecaczek

  • ważny paszport lub dowód osobisty

  • zdjęcie do karnetu

  • okulary przeciwsłoneczne, krem ochronny

  • zalecamy zabranie kasków ochronnych /obowiązkowe do 16 roku życia/