Informacje dla nauczycieli

Aby skontaktować się z biurem , celem otrzymania wszelkich informacji odnośnie naszych programów i realizowanych usług, proszę o kontakt z naszym Biurem Podróży:

biuro@rzemyktravel.pl        tel. 32 282 89 22

tadeusz@rzemyktravel.pl    tel. 601 460 532

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500

Praktyczne informacje związane z organizacją wyjazdów

Biuro Podróży Rzemyk Travel  realizuje wyjazdy dla grup z każdego miejsca w Polsce i zagranicy. Wszelkie dokumenty i uzgodnienia przekazywane są wtedy telefonicznie, mailowo, faksem lub pocztą.

Wszystkie programy w naszej ofercie  są możliwe do modyfikacji:

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Ogranicza nas jedynie czas wyjazdu i budżet na ewentualne wstępy. Realizujemy również programy autorskie, jeżeli nasze standardowe programy wycieczek nie spełniają Państwa oczekiwań prosimy o informacje, wtedy dostosujemy je do Państwa potrzeb.

Biuro Podróży Rzemyk Travel posiada wszystkie wymagane  zaświadczenia i ubezpieczenia dla Organizatorów Turystyki:
Wpis do centralnego rejestru organizatorów i pośredników turystycznych
Gwarancja Ubezpieczeniowa dla Organizatorów Turystyki 2018

Opiekunowie gratis:
Przy wyjazdach grup zorganizowanych, przewidujemy miejsca gratis dla opiekunów/organizatorów. Proponujemy darmowe miejsca dla opiekunów/organizatorów, tak aby zgodnie z przepisami – 1 opiekun przypadał na 15/10  uczestników (wg oferty) .W przypadku konieczności wliczenia dodatkowych opiekunów staramy się kalkulować cenę tak aby była możliwie jak najniższa.

Bilety wstępu dla opiekunów:
Ceny biletów wstępu dla opiekunów gratis są wliczone w koszta wycieczki. 

Płatność za wyjazdy:
Pobieramy  30% ceny zadatku   przy podpisaniu umowy. Pozostała płatność na 30 dni przed wyjazdem.

Piloci wycieczek/Przewodnicy miejscowi:

Naszą kadrę wyróżnia profesjonalizm oraz doświadczenie pracy z młodzieżą.  Współpracujemy  z pilotami znającymi języki obce jak również posiadającymi licencje pilotów  czy przewodników. Staramy się również dobierać pilotów do odpowiednich grup wiekowych tak aby tematyka zwiedzania i prowadzenia była dostosowana do najmłodszych uczestników jak i dla  dorosłych.

Transport:

Posiadamy własny tabor autokarów turystycznych oraz busów jak również korzystamy z usług doświadczonych przewoźników. Nasze wszystkie autokary posiadają klimatyzację, WC oraz luksusowy standard.

Nasze autokary 

Nasze licencje dotyczące przewozu osób oraz dokumenty do pobrania