Wycieczki jednodniowe


W czasie roku szkolnego warto zabierać uczniów na jednodniowe wycieczki szkolne, które mogą być inspirującym uzupełnieniem lekcji: języka polskiego, historii, geografii, biologii, a nawet fizyki – na wycieczce można też połączyć zagadnienia z poszczególnych przedmiotów. To skuteczny sposób na wzbudzenie zainteresowania uczniów i zmotywowanie ich do nauki.

Wycieczki dwudniowe


Podczas dwudniowej wycieczki   można   pokazać uczniom więcej i przekazać im więcej informacji. Ważne aby cel wyjazdu był powiązany z prowadzonymi zajęciami w szkole,  dzięki temu można zyskać większą uwagę ze strony dzieci i zainspirować je do nauki, pokazać im to, o czym wcześniej tylko słyszały lub czytały.

Wycieczki trzydniowe


Jeśli Państwa uczniowie potrzebują chwili przerwy od intensywnej nauki oraz brakuje im motywacji, bardzo dobrym pomysłem będzie wyjazd na wycieczkę klasową, podczas której, oprócz zwiedzania i poszerzenia wiedzy, będą mogli lepiej się poznać jako grupa i zintegrować na ognisku czy dyskotece. Wycieczka trzydniowa to połączenie tego co pożyteczne z przyjemnościami. 

Wycieczki kilkudniowe


Czy myśleli Państwo o zabraniu swoich uczniów na wyjazd zagraniczny? Polecamy wycieczki szkolne do europejskich stolic. To szczególnie dobry pomysł, jeśli chcieliby Państwo sprawdzić językowe umiejętności swoich uczniów, a także przedstawić im kulturę wybranego narodu. 
W naszej ofercie znajdą Państwo też kilkudniowe wycieczki szkolne do ciekawych miejsc w Polsce. To szansa na pokazanie młodzieży, że nasz kraj jest bardzo bogaty kulturowo, że w Polsce również można znaleźć miejsca, które warto odwiedzać, a przede wszystkim, że jest równie piękna i ciekawa jak inne państwa.

 

Wycieczki dla najmłodszych

Dzieci są ciekawe świata i pełne energii, którą trzeba skierować w odpowiednim kierunku. Warto więc, aby wycieczki dla przedszkolaków i najmłodszychuczniów były bogate w atrakcje, które nie tylko będzie można potraktować jak kolejne przygody, ale również w przyjemny sposób przekazujące wiedzę. Najmłodszych można więc zabrać np. do Planetarium, Zoo,  czy Afrykarium. Można zaproponować im wycieczkę do Zaczarowanego Lasu czy przebycie Kosmicznego Szlaku Turystycznego .Takie wycieczki poszerzają horyzonty maluchów i nie wiążą się z dużymi kosztami, ponieważ są to wycieczki niedalekie i krótkie.

Wycieczki zimą

Kiedy za oknem prószy śnieg, a chodniki pokryte są białym puchem, warto zabrać uczniów na jednodniową wycieczkę szkolną i pokazać im ten wyjątkowy świat z nowej perspektywy.Kulig w Zaczarowanym Lesie wywoła wiele emocji zarówno u dzieci, jak i u dorosłych, a wizyta w Parku Świętego Mikołaja wprowadzi do świata odrobinę magii. Najmłodszych mogą Państwo zabrać do wytwórni bombek, gdzie poznają sekrety ich produkcji a nawet pomalują własnoręcznie bombkę, natomiast tych nieco starszych na ognisko w środku ośnieżonego lasu. Dzień spędzony poza szkołą pozwoli uczniom wypocząć i nabrać nowej energii do działania.

Inspiruj, motywuj i połącz naukę z zabawą ! 

Wycieczki szkolne są dla uczniów urozmaiceniem zajęć prowadzonych w czasie całego roku szkolnego – właśnie dlatego z tak wielką niecierpliwością ich wyczekują. Nasza oferta szkolnych wycieczek jest bardzo szeroka: oferujemy zarówno wycieczki jednodniowe, jak i kilkudniowe, wyjazdy tematyczne, zagraniczne, miejskie zwiedzanie oraz wyjazdy w góry. Chcemy bowiem, żeby wycieczki organizowane przez nasze biuro inspirowały i motywowały młodych ludzi do nauki, a także budziły w nich pasję.